OPPDRETTERE

Denne siden er forbeholdt oppdrettere som er medlem i NJSK.

Vi tar forbehold om utdaterte linker til hjemmesider. Det er oppdretterne på listen som står ansvarlig for å melde fra om endringer i sine adresser eller hjemmesider.

De som vil stå her sender en mail til Avlsrådet: avlsrad@japansk-spisshund.net for godkjenning.

Dere trenger IKKE hjemmeside for å være med i listen. This page is only for members of NJSK.  
Kennelnavn: Arashi
Marit Totland & Jostein Taule Kleppestø Tlf: 93 29 95 16 E-mail: t_marit6@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Nordic Diamond
Ann-Helen Sørensen og Caroline Sørensen Kildal Harstad Tlf: 90510943/94788831 E-mail: nordicdiamond@hotmail.com Hjemmeside: —
Kennelnavn: Creardon
Irene & Rune Nordahl Skjeberg Tlf:  69 15 54 25 – 90 91 44 49 E-mail: creardon@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Brocaire
Tina L. Bjørnewall 7234 Ler Tlf: 45 39 56 12 E-mail: tinajenta95@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Dunlin
Elna Kleiv Åmotsdal Tlf:  91 66 85 99 E-mail: elkleiv@online.no. Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Nordic Happytails
Ket Risa og Espen Aasland, Bryne Tlf: 932 03 680 / 926 04 008 E-mail: ketogespen@gmail.com Hjemmeside: Klikk her
Kennelnavn: Fenomenet
Hilde Skråmestø, Gjøvik og Helle Enerhaugen, Moss Tlf:  Ønsker kun mail. E-mail: hilde@fenomenet.com helle@fenomenet.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Lykkens Pamfilius
Kjersti og Lin Berg 2240 Magnor Tlf: 97 69 99 090 – 90 15 51 08 E-mail: kjerber4@icloud.com Hjemmeside: –
Kennelnavn: Grandelight
Grethe Malvik Nykkelmo Selbu Tlf:  98 41 51 45 E-mail: grethny@gmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Drottsvingen
Torill Dybsjord Røstad Ås Tlf: 47600965 E-mail: torill.d.rostad@gmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Ice White
Kai Enerhaugen Våler i Østfold Tlf:  93 69 78 15 E-mail: heener@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Jamasti
Marianne Zachariassen (Bergen) og Cathrine Berglund (Fyllingsdalen) Tlf:  41 44 38 24/400 44 653 E-mail: jamasti@yahoo.comcathrine.jamasti@yahoo.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Lovely Sapphire
Marita Cesilie Helstrøm Rena Tlf: 99 62 19 45 E-mail: dragi_vitramon@hotmail.com Hjemmeside:
Kennelnavn: Jasam
Hanne N. Ånensen Kopervik Tlf:  90 87 77 38 E-mail: jasamskennel@gmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Nisselia
Elisabeth Wæhre Saksviklia 67 – 7562 Saksvik Tlf: 73 97 74 35 – 98 07 52 81 E-mail: ewaehre@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: LilleSjarm
Grethe Steinan Brågeilan 38 7074 Spongdal Tlf: — E-mail: Kennellillesjarm@outlook.com Hjemmeside: —
Kennelnavn:  Minnlett
Irene Mjelde Samnanger Tlf: 92 40 60 73 E-mail: minnlett@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Moneva
Mona & Geir Bakke Bergen – Åsane Tlf:  46 94 60 13 E-mail: mona@moneva.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Donåsen
Monica Skauby Selbu Tlf: 91 34 36 54 E-mail: monskauby@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Shigemi
Lise K. Sunnanå Askøy – Bergen Tlf: 959 17 029 (IKKE SMS!) E-mail: Klikk her Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Shjap
Aina Bekkenes Hauglandshella Tlf: 56 14 74 46 – 95 08 75 91 E-mail: atlebek@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: State-of-Art
Tone Sømme Grensevegen 48, 1927 Rånåsfoss Tlf: +47 63 82 91 33 – Mobil: +47 901 66 298 E-mail: tone.somme@gmail.com Facebook:Klikk her
Kennelnavn: Snøhvit
Catharina B. Dybdahl 1940 Bjørkelangen Tlf: 96 67 78 83 E-mail: catharinaberntsen@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Kennel White-Eclipse
Mette Gulbrandsen Ulvøya, Oslo Tlf: E-mail: mettegulbrandsen123@gmail.com Hjemmeside: https://www.kennelwhiteeclipse.com/
Kennelnavn: Tanadalen
Sissel Marie Saua og Odd Kulstadvik Tana Tlf: 46 40 02 21 – 47 75 50 04 E-mail: sissel.saua@gmail.com Hjemmeside:
Kennelnavn: Towadas
Bente  Furulund Tomter Tlf: 69 92 24 51 – 99 55 99 63 E-mail: ben-fu@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Tricoline
Britt Helene J. Hestetun Øvre Årdal Tlf: 57 66 24 28 – 97 51 24 20 E-mail: britt-he@online.no Hjemmeside:
Kennelnavn: Vilges Beana
Nann Sissel & Thomas Værnes Kleppe Tlf: 46 13 11 69 E-mail: nann-sissel@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Wilmaya
Tore & Tone Botten Hamar Tlf: 951 92 430 E-mail: botten.tore@gmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Åbods-vik
Lise Åbodsvik Fauske Tlf: 95 82 24 13 E-mail: liseabodsvik@gmail.com  
Kennelnavn:
Tlf: E-mail: Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn:
Tlf: E-mail: Hjemmeside:Klikk her
 

UTENLANDSKE OPPDRETTERE

Kennelnavn: Isumis
Carina Lundgren Enköping – Sverige Tlf:  +46 171474140 – +46 702748946 E-mail: isumis@hotmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Kullhagas
Lars Gøran Granberg Bankeryd – Sverige Tlf: +46 36379067 – +46 704150629 E-mail: kullhagas@telia.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Noidens
Margareta Siljestrøm Strängnäs – Sverige Tlf:  +46 15232674 – +46 702084323 E-mail: noiden@bredband.net Web:Klikk her
Kennelnavn: Noblewhite
Kirsi Vähätalo Poi – Finland Tlf:  +358 50 3803994 E-mail: kennel.noblewhite@gmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Snowtime’s
Merja Tiainen Finland Tlf:  +358 50 5279097 E-mail: kennel.tiainen.merja@gmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Rowleys
Rose-Marie Emery Olstorpsvägen 11 SE63508 Eskilstuna Sverige Tlf:  +46 70 75 96 540 E-mail: rowleys@hotmail.com  
Kennelnavn: Jukila’s (DK)
Lisbeth Holm Gundesen Sorøvej 180 DK-4350 Ugerløse Poi – Danmark Tlf:  +45 2511 8691 E-mail: jukilas.jap@gmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Bländvita (S)
Ida Otterholm Askersund, Sverige Tlf: +46 7380 21171 E-mail: ida.otterholm@gmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn:
    Tlf: E-mail: Web:Klikk her