OPPDRETTERE

Denne siden er forbeholdt ALLE oppdrettere som er medlem i NJSK. De som vil stå her sender en mail til homepage@japansk-spisshund.net eller ring tel: 959 17 029. Dere trenger IKKE hjemmeside for å stå her. This page is only for members of NJSK.
Kennelnavn: Arashi
Marit Totland & Jostein Taule Kleppestø Tlf: 93 29 95 16 E-mail: t_marit6@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Arinn
Gørill & Karl Løyning Sandnes Tlf: 51 66 26 90 E-mail: kalla.arinn@c2i.net Hjemmeside:
Kennelnavn: Black NorOne
Marit & Per Bjørnstad Eriksen Rakkestad Tlf: 69 22 77 03 – 41 46 98 05 E-mail: pe-eri2@online.no Hjemmeside:
Kennelnavn: Creardon
Irene & Rune Nordahl Skjeberg Tlf:  69 15 54 25 – 90 91 44 49 E-mail: creardon@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Brocaire
Tina L. Bjørnewall 7234 Ler Tlf: 45 39 56 12 E-mail: tinajenta95@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Dunlin
Elna Kleiv Åmotsdal Tlf:  35 05 24 84 – 91 66 85 99 E-mail: elna.kleiv@telefiber.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Ensaimo
Siw Ellen Ødegård Rennesøy Tlf:  51 41 33 75 – 91 83 08 95 E-mail: siw.ellen.odegard@lyse.net Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Fenomenet
Hilde Skråmestø, Gjøvik og Helle Enerhaugen, Våler i Østfold Tlf:  97 07 19 17 – 93 69 78 15 E-mail: hilde@fenomenet.com heener@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Freddygården
Laila Høgemark Stavanger Tlf:  51 58 02 95 – 99 57 05 79 E-mail: lailafreddygarden@lyse.net Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Grandelight
Grethe Malvik Nykkelmo Selbu Tlf:  98 41 51 45 E-mail: grethny@gmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn:
Tlf: E-mail: Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Ice White
Kai Enerhaugen Våler i Østfold Tlf:  93 69 78 15 E-mail: heener@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Jamasti
Marianne Zachariassen Bergen Tlf:  41 44 38 24 E-mail: jamasti@yahoo.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn:
Tlf: E-mail: Hjemmeside:
Kennelnavn: Jasam
Hanne N. Ånensen Kopervik Tlf:  90 87 77 38 E-mail: jasamskennel@gmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Nisselia
Elisabeth Wæhre Saksviklia 67 – 7562 Saksvik Tlf: 73 97 74 35 – 98 07 52 81 E-mail: ewaehre@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Little Stardust
Tove Engen Kristoffersen Stange Tlf:  99 72 31 51 E-mail: postmaster@littlestardust.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn:  Minnlett
Irene Mjelde Samnanger Tlf: 92 40 60 73 E-mail: minnlett@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Moneva
Mona & Geir Bakke Bergen – Åsane Tlf:  46 94 60 13 E-mail: mona@moneva.net Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Oki-Soto
Britt & Karl Hafsøe Ålgård Tlf:  51 61 08 90 – 93 28 34 13 E-mail: oki-soto@lyse.net Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Shigemi
Lise K. Sunnanå Bergen – Fyllingsdalen Tlf: 959 17 029 E-mail: Klikk her Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Shjap
Aina Bekkenes Hauglandshella Tlf: 56 14 74 46 – 95 08 75 91 E-mail: atlebek@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: State-of-Art
Tone Sømme Grensevegen 48, 1927 Rånåsfoss Tlf: +47 63 82 91 33 – Mobil: +47 901 66 298 E-mail: tone.somme@gmail.com Facebook:Klikk her
Kennelnavn: Snøhvit
Catharina Berntsen Kjerrgarden – Askøy Tlf: 96 67 78 83 E-mail: catharinaberntsen@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Sitolas
Marie Therese Kase Bjørnli og Dan Levi Bjørnli Ørneveien 97 – 1640 Råde Tlf: 97 97 33 46 E-mail: sitolaskennel@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Tanadalen
Sissel Marie Saua og Odd Kulstadvik Tana Tlf: 46 40 02 21 – 47 75 50 04 E-mail: sissel.saua@gmail.com Hjemmeside:
Kennelnavn: Towadas
Bente & Ivar Furulund Tomter Tlf: 69 92 24 51 – 99 55 99 63 E-mail: ben-fu@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Tricoline
Britt Helene J. Hestetun Øvre Årdal Tlf: 57 66 24 28 – 97 51 24 20 E-mail: britt-he@online.no Hjemmeside:
Kennelnavn: Vilges Beana
Nann Sissel & Thomas Værnes Kleppe Tlf: 46 13 11 69 E-mail: nann-sissel@hotmail.com Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn: Wilmaya
Tore & Tone Botten Hamar Tlf: 62 58 65 00 – 97 07 53 15 E-mail: tobottor@online.no Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn:
  Tlf: E-mail: xxx Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn:
Tlf: E-mail: Hjemmeside:Klikk her
Kennelnavn:
Tlf: E-mail: Hjemmeside:Klikk her
 

UTENLANDSKE OPPDRETTERE

Kennelnavn: Isumis
Carina Lundgren Enköping – Sverige Tlf:  +46 171474140 – +46 702748946 E-mail: isumis@hotmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Kullhagas
Lars Gøran Granberg Bankeryd – Sverige Tlf: +46 36379067 – +46 704150629 E-mail: kullhagas@telia.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Noidens
Margareta Siljestrøm Strängnäs – Sverige Tlf:  +46 15232674 – +46 702084323 E-mail: noiden@bredband.net Web:Klikk her
Kennelnavn: Noblewhite
Kirsi Vähätalo Poi – Finland Tlf:  +358 50 3803994 E-mail: kennel.noblewhite@gmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Sowtime’s
Merja Tiainen Finland Tlf:  +358 50 5279097 E-mail: kennel.tiainen.merja@gmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Rowleys
Rose-Marie Emery Olstorpsvägen 11 SE63508 Eskilstuna Sverige Tlf:  +46 70 75 96 540 E-mail: rowleys@hotmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Jukila’s (DK)
Lisbeth Holm Gundesen Sorøvej 180 DK-4350 Ugerløse Poi – Danmark Tlf:  +45 2511 8691 E-mail: jukilas.jap@gmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn: Bländvita (S)
Ida Otterholm Askersund, Sverige Tlf: +46 7380 21171 E-mail: ida.otterholm@gmail.com Web:Klikk her
Kennelnavn:
    Tlf: E-mail: Web:Klikk her