RESULTATER FRA 01-11-2013 til 30-11-2013

TILBAKE TIL UTSTILLINGSRESULTATER 2013

KONGSBERG HUNDEKLUBB, Kongsberg – 09.11.2013

Dommer: Pedro Sanches Delerue
Påmeldte: 3 stk. (1 valp)

VALP, hann 6-9 mnd:

REG.NR.

RESULTATER:

Tanadalens Birk NO39740/13 1BHK-BIR
     Eier: Julie Berger Johansen, Sarpsborg

HANNER:

REG.NR.

RESULTATER:

åpen klasse:
Klumpen NO35326/11 Exc.AKK-1AKK
     Eier: Sejla Buljubasic, Porsgrunn
veteran klasse:
Okkoyomas Remix D’miss Arne 21110/05 Exc.VTK-1VTKK-CK-CERT-1BHK-BIR
     Eier: Edith Bakken, Ål i Hallingdal BIR veteran

TISPER:

REG.NR.

RESULTATER:

junior klasse:
Towada’s Harper Seven NO48091/12 Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BTK-BIM
     Eier: Ivar Furulund, Tomter

ORKDAL HUNDEKLUBB, Orkdal – 09.11.2013

Dommer: Claudio De Giuliani
Påmeldte: 15 stk.

HANNER:

REG.NR.

RESULTATER:

junior klasse:
Brocaire’s Stardust Sunny Lear NO58181/12 Exc.JK-1JKK-CK-CERT-2BHK
     Eier: Guri Nessimo, Hommelvik
Brocaire’s Stardust Sweet Romeo NO58179/12 VG.JK-2JKK
     Eier: Tina Lisette Bjørnewall, Ler
unghund klasse:
Donåsen’s Don Socrates D’la Helix NO45966/12 Exc.UK-1UKK-CK-4BHK
     Eier: Monica Skauby, Selbu
Bernerlabben’s Justly Junior NO38695/11 VG.AK-2AKK
     Eier: Anne Sofie Barstad, Eggkleiva
åpen klasse:
Moneva’s Mysterical Mika Of Ana 11099/07 Exc.AK-1AKK-CK-RES.CERT-3BHK
     Eier: Tina Lisette Bjørnewall, Ler
champion klasse:
N UCH Donåsen’s Don Hercules D’la Tanbo 19738/08 Exc.CHK-2CHKK-CK
     Eier: Olav Skarsvåg, Trondheim
N UCH Grandelight Bulten Ibo NO34744/11 Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-BIM
     Eier: Grethe Malvik Nykkelmo, Selbu

TISPER:

REG.NR.

RESULTATER:

junior klasse:
Brocaire’s Stardust Supreme Julie NO58183/12 G.JK
     Eier: Tina Lisette Bjørnewall, Ler
Brocaire’s Stardust Shiny Ofhelia NO58184/12 VG.JK-1JKK
     Eier: Grethe Steinan, Vikhammer *
åpen klasse:
Donåsen’s Dona Mylady D’la Bogeyman NO32461/10 Exc.AK-1AKK-CK
     Eier: Monica Skauby, Selbu
champion klasse:
N UCH Donåsen’s Dona Juanita D’la Tokiro NO50768/09 Exc.CHK-2CHKK-CK-2BTK
     Eier: Monica Skauby, Selbu
N UCH Noidens Born To Be A Queen S53700/2007 Exc.CHK-4CHKK-CK
     Eiere: Suzette Aaldstedt og Tina Bjørnwall, Ler
N UCH Trixi NO50805/10 Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR
     Eier: Anne Torill Barstad, Gjøra
N UCH NV-11 NJV-11 Grandelight’s Billie Holiday NO34746/11 Exc.CHK-3CHKK-CK-3BTK
     Eier: Grethe Malvik Nykkelmo, Selbu
veteran klasse:
Isumi’s Shiro Fuse Sho Kara Asagi S41646/2005 Exc.VTK-1VTKK-CK-CERT-4BTK
     Eier: Grethe Malvik Nykkelmo, Selbu BIR veteran

FITJAR OG STORD HUNDEKLUBB, Stord – 10.11.2013

Dommer: Anne-Mari Haugsten, Norge
Påmeldte: 15 stk. (1 valp)

VALP, tispe 4-6 mnd:

Jamasti’s Amazing Sasja NO41360/13 1 BTK-BIR
     Eier: Cathrine Larsen og Christian Rogne, Haugesund

HANNER:

REG.NR.

RESULTATER:

åpen klasse:
Shjap’s Delicious Dexter NO30590/12 Exc.AK-1AKK-CK-CERT-4BHK
     Eier: Jeanette Sundøy
champion klasse:
N UCH Jasam’s Oriental Grandson Of Cola NO38399/10 Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-BIR
     Eier: Hanne N. Ånensen, Kopervik
INT N SE DK UCH JWW-10 Freddygårdens Natural Star NO40443/09 Exc.CHK-3CHKK-CK-2BHK
    Eiere: May og Jostein Vermundsen, Kopervik
N DK UCH Jasam’s Incredible Secret Of Cola 09669/08 Exc.CHK-2CHKK-CK-3BHK
     Eier: Irene Mjelde, Årland
veteran klasse:
N UCH Freddygården’s Great White Lion 03960/03 Exc.VTK-1VTKK-CK
    Eiere: May og Jostein Vermundsen, Kopervik

TISPER:

REG.NR.

RESULTATER:

junior klasse:
Minnlett’s White Lady NO48208/12 Exc.JK-1JKK-CK-CERT-2BTK
     Eier: Irene Mjelde, Årland
åpen klasse:
Haley James NO43339/11 Exc.AK-1AKK
     Eier: Marit Langeland
Arashi’s Joyful Jessie To Angel NO33993/10 Exc.AK-2AKK
     Eiere: Marit Totland og Jostein Taule, Kleppestø
Mayra NO44998/09 VG.AK-3AKK
     Eier: Mette Iren Ingebrigtsen, Bønes
champion klasse:
N DK UCH Minnlett’s Hot Shot 22710/06 Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIM
     Eier: Irene Mjelde, Årland
N UCH Fenomenets Backstage NO42350/11 Exc.CHK-3CHKK
     Eier: Mette Iren Ingebrigtsen, Bønes
N UCH Jaspinja’s Dina Queen Of Mountain Fox 05579/06 Exc.CHK-2CHKK-CK-3BTK
    Eier: Aina Bekkenes, Hauglandshella
veteran klasse:
N UCH Angel 04875/03 Exc.VTK-3VTKK
     Eiere: Marit Totland og Jostein Taule, Kleppestø
Bianka The White Lady 10113/04 Exc.VTK-2VTKK-CK-RES.CERT
     Eier Aina Bekkenes, Hauglandshella
N UCH Towada’s Howaido Shukujo 09929/04 Exc.VTK-1VTKK-CK-4BTK
    Eier: Irene Mjelde, Årland

NKK LILLESTRØM – NORSK VINNER 2013 – 16.11.2013

Dommer: Henrik Søeborg, Danmark
Påmeldte: 38 stk.

HANNER:

REG.NR.

RESULTATER:

junior klasse:
Towada’s Ask NO48089/12 VG.JK-3JKK
     Eier: Sissel Marie Saua, Tana
Donåsen’s Don Socrates D’la Helix NO45966/12 Exc.JK-1JKK-CK-RES.CERT
     Eier: Monica Skauby, Selbu NORSK JUNIORVINNER 2013
Snøhvit’s Belief Of Kiara NO31561/13 VG.JK-4JKK
     Eier: Catharina Berntsen, Kleppestø
Chezzay’s Lord Of Luck SE15634/2013 Exc.JK-2JKK
     Eier: Manoe Cornelisse, Sverige
unghund klasse:
Chezzay’s King Kevin SE13009/2012 Exc.UK-1UKK-CK-CERT-3BHK
     Eier: Mikaela Sandbacka, Sverige
Snøhvit’s Amazing Star Of Sasha NO36536/12 VG.UK-2UKK
     Eier: Vilde Almaas, Heggedal
åpen klasse:
NJV-12 Moneva’s Unique Uno Of Olivia NO51655/11 Exc.AK-1AKK-CK
     Eier: John Even Berntsen, Hauglandshella
SE FI UCH CIB Enfloy’z Portrait Of Magic Stars S53327/2009 VG.AK-2AKK
     Eier: Ewa Werner, Sverige
champion klasse:
NJV-11 SE FIN NO UCH Enfloy’z Remarkable N’charmant SE22915/2011 Exc.CHK-3CHKK-CK-4BHK
     Eier: Ewa Werner, Sverige
N SE FI H DK GBZ UCH BW-10 CW-11 NORDV-12
State-Of-Art Adorable Al-X 26635/08 Exc.CHK-2CHKK-CK-2BHK-res.cacib
     Eier: Tone Sømme, Rånåsfoss
SE UCH Chezzay’s Jippie Jay SE13611/2011 Exc.CHK
     Eier: Gull-Britt Aronsson, Sverige
N SE UCH Chezzay’s Heroic Helix S46628/2009 Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-BIR-cacib
NORSK VINNER 2013
     Eier: Mikaela Sandbacka, Sverige
Oki-Sotos Dandy Denzo NO41112/11 Exc.CHK-CK
     Eier: Britt Frida Hafsøe, Ålgård
SE UCH Noidens Hero Heartbreaker S60996/2009 Exc.CHK-4CHKK-CK
     Eier: Margareta Siljeström, Sverige
N DK UCH Jasam’s Incredible Secret Of Cola 09669/08 Exc.CHK
    Eier: Irene Mjelde, Årland
C.I.B. DE DK EE FI LU LV PO UC
Isumi’s Shiro Kazan Genji
S49355/2007 Exc.CHK-CK
     Eier: Kristina Berkehag, Sverige
N UCH BH NORDJV-11 KBHV-12 NV-12
Ice White’s Donky Kong
NO30375/11 Exc.CHK
     Eiere: Helle og Kai Enerhaugen, Våler
veteran klasse:
INT NORD FI PKR UCH WW-10 VWW-11 NV-09 KBHV-07
NORDV-05-06-07-08-10 DKV-11 FIV-11 HEV-11 NVV-11-12
Stjärnsmällens Fenomen – S48483/2002 S48483/2002 Exc.VTK-1VTKK-CK-BIM veteran
     Eier: Hilde Skråmestø og Laila Høgemark, Gjøvik NORSK VETERANVINNER 2013
N UCH Oki-Sotos Cool Chaki 16784/05 Exc.VTK-2VTKK
     Eier: Britt Frida Hafsøe, Ålgård
Okkoyomas Remix D’miss Arne 21110/05 Exc.VTK-3VTKK
     Eier: Edith Bakken, Ål i Hallingdal

TISPER:

REG.NR.

RESULTATER:

junior klasse:
Tanadalens Ariel NO42701/12 G.JK
     Eier: Sissel Marie Saua, Tana
Donåsen’s Dona Tea D’la Bamse NO57745/12 Exc.JK-1JKK-CK-CERT-4BTK
     Eier: Vanja E. Trøbakk Sliwa NORSK JUNIORVINNER 2013
Towada’s Harper Seven NO48091/12 VG.JK-3JKK
     Eier: Ivar Furulund, Tomter
Minnlett’s White Lady NO48208/12 Exc.JK-2JKK
     Eier: Irene Mjelde, Årland
unghund klasse:
Japano’s Tara Diva Yumi Off Mojjo NO42997/12 Exc.UK-1UKK
     Eier: Marie Therese Bjørnli, Gressvik
åpen klasse:
SE DK UCH Enfloy’z Re´ginah-LeeMy Lady Charm SE22912/2011 VG.AK-2AKK
     Eier: Ewa Werner, Sverige
Neri NO35745/11 VG.AK-1AKK
     Eier: Berit Johanne Skjønberg
champion klasse:
SE UCH Jasam’s Perfect Love Affair SE11841/2011 Exc.CHK-CK
     Eier: Margareta Siljeström, Sverige
SE DK UCH Mellskogen’s Zazza The Butterfly S43874/2007 Exc.CHK-CK
     Eier: Gull-Britt Aronsson, Sverige
N UCH Donåsen’s Dona Juanita D’la Tokiro NO50768/09 EXC.CHK-CK
     Eier: Monica Skauby, Selbu
INT NORD UCH NORDJV-10 DKV-11 SEV-11
Lady Laiza Of Eizo
NO54696/09 Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIM-cacib
NORSK VINNER 2013
     Eiere: Hilde Skråmestø og Eva Bakari, Skien
N UCH Oki-Sotos Dame Daini NO41114/11 Exc.CHK-CK
     Eier: Britt Frida Hafsøe, Ålgård
JWW-12 NJV-12 N UCH Tricoline’s Happy Bumble-Bee NO47428/11 Exc.CHK-2CHKK-CK-2BTK-res.cacib
     Eier: Tone Sømme, Rånåsfoss
N DK UCH Minnlett’s Hot Shot 22710/06 Exc.CHK-4CHKK-CK
     Eier: Irene Mjelde, Årland
SE UCH Chezzay’s Hope In Heart S46629/2009 Exc.CHK-3CHKK-CK-RES.CERT
     Eier: Mikaela Sandbacka, Sverige
N UCH Trixi NO50805/10 Exc.CHK-CK
     Eier: Anne Torill Barstad, Gjøra
veteran klasse:
CH WW08 NOVV11´12 NOV12 SEV12
Enfloy’z Novaah-Lee A Charmant Lady S18021/2003 Exc.VTK-1VTKK-CK-3BTK-BIR veteran
     Eier: Ewa Werner, Sverige NORSK VETERANVINNER 2013
N SE UCH NORDV-11 Freddygårdens Lady In White 08504/04 Exc.VTK-2VTKK-CK
     Eiere: Hilde Skråmestø og Eva Bakari, Skien